when you think of visual marketing, think of BARTHELMESS

Skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych klientów, posiadamy wiedzę ekspercką na temat rynku zaopatrzenia i jesteśmy obeznani w całym łańcuchu dostaw marketingu wizualnego - jesteśmy specjalistami w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych projektów w punkcie sprzedaży.

Oferujemy wszystko, czego wymaga Twój projekt merchandisingu wizualnego. Myślimy i działamy holistycznie, aby zaprezentować Twoje marki i produkty w zintegrowany i przemyślany sposób. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się na własnej skórze o różnorodności tego, co
oferujemy, o naszym doświadczeniu w branży i zaangażowaniu na rzecz naszych klientów.
Przekształcamy kreatywne pomysły o dowolnej wielkości i stopniu złożoności w rzeczywistość. Oferujemy kompleksową obsługę naszych projektów od etapu doradztwa, poprzez produkcję, aż do instalacji na miejscu. Precyzyjnie dopasowane koncepcje marketingu wizualnego są obsługiwane indywidualnie, zarówno w przypadku krajowych jak i międzynarodowych marek detalicznych i domów towarowych.

Pomożemy Ci przekształcić potencjalnych klientów w fanów Twoich produktów i marek oraz znacząco zwiększyć częstotliwość wizyt w Twoim punkcie sprzedaży. Nasza pasja, zaangażowanie i miłość do szczegółów są do Twoich usług. Barthelmess jest europejskim liderem rynku zintegrowanych rozwiązań w zakresie marketingu wizualnego.