WINDOW & INSTORE DESIGN

Nasz zespół kreatywny składa się z ekspertów od merchandisingu wizualnego, specjalistów aranżacji wnętrz, projektantów, ekspertów od brandingu i innych kreatywnych profesjonalistów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie koncepcji, projektowania, produkcji, logistyki i realizacji projektów.

Obserwatorzy trendów stale wypatrują nowości. Obserwując ludzi i styl życia w najbardziej ekscytujących miastach świata, czerpią inspirację z galerii sztuki, wystaw designu, mediów i kultury młodzieżowej.

Działając jako łącznik i katalizator między architekturą, aranżacją wnętrz, projektowaniem produktów, marketingiem i komunikacją, nasz dział kreatywny daje optymalną interakcję marek, produktów i odbiorców docelowych.

Realizacja:
Barthelmess zamienia świetne pomysły w fascynującą rzeczywistość. Bez względu na to, czy przyjdziesz już z gotową koncepcją, czy dopiero zamówisz ją u nas, Twój projekt marketingu wizualnego zrealizujemy niezależnie od jego zakresu i złożoności.

Dzięki naszemu własnemu zapleczu produkcyjnemu, możliwościom zakupu na całym świecie i sieci zaufanych dostawców, zapewniamy wydajne, dostosowane w czasie zarządzanie projektami w sposób ukierunkowany na szukanie rozwiązań.

Barthelmess GmbH zapewnia szeroki zakres możliwości technicznych. Od prototypowania do produkcji po pakowanie - wszystkie etapy są wykonywane i koordynowane przez zespoły ekspertów. Drewno, tworzywo sztuczne czy metal, dostępne są wielorakie procesy produkcyjne i materiały.